Конкурс від Вікіпедії досягнув екватора

wikimonumentsСьогодні щорічний фотоконкурс від Вікіпедії “Вікі любить пам’ятки” досягнув екватора. Півмісяця – позаду, півмісяця – попереду, а наразі Україна впевнено займає четверту сходинку у рейтингу з 49 країн-учасниць.

wikicountries
Поточне місце України з-поміж інших країн

Взяти участь у конкурсі може кожен бажаючий. Для цього потрібно лише зареєструватися і викладати власні фото пам’яток з наведених списків. Чим більше світлин – тим більше шансів, як для України вцілому, так і для конкретного учасника зокрема, адже організатори конкурсу значно розширили перелік призових номінацій. Наприклад, цього року введено регіональні премії, які визначаються за результатами з кожного окремого регіону. Тож, можливо, це посприяє збільшенню числа світлин з невеличких населених пунктів, бо у сумі з попереднім роком зараз найбільш повно представлені крупні або туристично розкручені міста України.

wikiukraine

Топ міст за числом сфотографованих об’єктів

 

Але числа – не єдиний критерій. Можна викласти всього одне зображення і виграти. Тож, якщо Ви хочете позмагатися у фотовправності, підняти рейтинг України чи просто показати світу свій рідний край – приєднуйтеся до конкурсу! Останній день завантажень – 30 вересня, а час зйомки значення не має.

Advertisements

One thought on “Конкурс від Вікіпедії досягнув екватора

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s